Červenec 2011

Keď som sa narodila, diabol si povedal: " No do riti ! Konkurencia ! ".... :D

26. července 2011 v 15:34 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison
Už nevím co mám dávat na nadpisy tak jsem dal tento z fb.
Ale nebyl jsem až tak opilý!
.. Ne?Hodil si mým křečkem a zakřičel si"Pikaču, vybírám si tebe!"Pak si zalezl do skříně a hodinu si křičel,že vchod do Narnie nefunguje!
..Zas tak moc jsem nebyl...
..Opravdu? Pak si vřískal na moje auto "OPTIMUSI..já vím že jsi to ty, PŘETRANSFORMUJ SE!"A pak jsi stál v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!"
A hodinu jsi strávil vypouštěním bazénu s tím,že hledáš Nema...


STRAŠNÁ SMRT!

22. července 2011 v 11:26 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison

STRAŠNÁ SMRT! Sandru propíchl DEŠTNÍK! Hodil ho po ní kamarád!

Čtrnáctiletá Němka zemřela ve čtvrtek při kuriózní nehodě - zabil ji rozbitý deštník, který po ní hodil její kamarád. Píše to agentura AFP.
Sandra a její kamarádi byli na školním hřišti v západoněmeckém městečku Delbrück. Tam si začali házet s poškozeným deštníkem, který našli.

"Bylo to něco jako hra na chytanou. Když ho upustíš, prohraješ," citovala AFP jednoho z dívčiných spolužáků, který se také účastnil netradiční hry.

Deštník, který byl už v té době poničený a zbývala z něj jen dřevěná rukojeť na kovové tyči se špičkou na konci, hodil po dívce sedmnáctiletý chlapec ze střechy školní budovy.

Dívku předmět připomínající oštěp zasáhl do hrudníku. Děti okamžitě přivolaly záchrannou službu a do jejího příjezdu se samy snažily poskytnout dívce první pomoc. Zdravotníci Sandru převezli do nemocnice, kde už však nestačili zachránit její život.

"Výpovědi mladých lidí se shodují. Naše předběžná vyšetřování vyloučila podezření z úmyslného zabití," napsala místní policie v prohlášení.

Sandřini přátelé přinesli na hřiště jako vyjádření soustrasti květiny, svíčky a vzkazy dívce.


Zdroj:Tn.cz

Nový článek :)

19. července 2011 v 19:11 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison
Tak zase po dlouhé do bě nějaký ten článek no.
Jak už někteří víte skončil masters of rock ale docela dost jsem si to tam užila i když to byl jeden z nejslabších a nejklidnějších ročníků vůbec. Takže se těším na další možná bude víc zaživnější.
Další informace je to že jsem se dnes nudila a tak jsem si mazala lidi na fb sem se nějak rozjela a smazala si celou třídu až na některé které mám fakt ráda, můj počet lidí klesl asi o 200 lidí.
Některé jsem ani neznala, ale našla jsem dost dobré obrázky které jsem taky přidám.

Tak teď ještě trochu k Moru 2011 všichni se těšily na Twisted sister no jo já trochu taky ale že by to bylo nějak oslnivé to říct nemužu u mě to vyhrály Helloween protože mají moc pěkného kytaristu přidám fotku.
Dál Guano Apesna které jsem se těšila ale bylo to zklamání jako prase takhle odbytý koncert jsem už dlouho neviděla zpěvačka celá zelená jako by něla každou chvilku zvracet, příšerně oblečená a ani ji nešlo slyšet jen kytary a bubny.
Pak Hammerfall kvalitní koncert ale v polovině jsme musely domů pršelo a mě byla zima takže jsem ani v jednu ráno nestihla Moonspell na ty jsem se těšila:(
A konečně Dymytry asi ze všeho nejlepší sice byly dost brzo ráno asi tak v 9 přesně to nevím, jako brzo ráno to není ale když jsem předtím asi dva dny nespala tak to byl pro mě trochu dobrý víkon že jsem tam vůbec ustála, ale stálo to zato počkat si mám CD ,zapalovač atd.... psát to tu nebudu je toho hodně no :) u mě dostávají jedna.

Tak kytarák skupiny Helloween na živo je ještě hezčí:-*


Christina Ricci

11. července 2011 v 19:48 | Arwen Jordison |  Goth Girls

Nejkrásnější kluci aspoň pro mě :-*

10. července 2011 v 1:00 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison
Když se dívka dívá na tvá ústa..polib ji.*
Když tě ignoruje..věnuj jí pozornost.*
Když jde pryč..přitáhni ji zpět.*
Když vidíš že je na tom opravdu špatně...řekni jí že je nádherná.*
Když ji vidíš začínat plakat...jen ji drž a mlč.*
...Když ji vidíš jít...přibliž se ze zadu a obejmi ji kolem pasu.*
Když je vystrašená...chraň ji!*
Jestli chceš kluka, co se tímto řídí dej si to do statusu ;D :))
Tak když jsem tohle viděla na fb u Maiden moje SB :-* tak jsem si řekla že takový kluk není aspoň já žádného takového neznám.
Kluci jsou v poslední době jen samý frajeři a nezajímá je co si holka myslí a takové já fakt nesnáším mám teda radši nějakého metlouška který si váží všeho kolem sebe a nedělá frajera koho kdy zbalil atd... ale zase takový není ach jo se snad ze mě stane lezba a to bude asi lepší. A teď sem dám nějaké fotky nad kterýma ráda slintám ti kluci jsou krásní.
Otázka: Jaký typ Kluka se ti líbí??
Horory???

3. července 2011 v 19:43 | Arwen Jordison |  Filmy...atd.

Kusovky

2. července 2011 v 20:49 | Arwen Jordison |  LOVE...♥