Červen 2011


Pop,Hip Hop - Rock, Metal

25. června 2011 v 11:56 | Arwen Jordison |  Justlin JordisonTak určitě všichni znáte televizi óčko, před několika měsíci změnily svůj vzhled a ten se mi moc teda nelíbí před tím se mi docela zamlouval a ještě k tomu tam pouštějí samé neschopné zpěváky a kapely.
Včera jsem měla za úkol umít nádobí zase jako vždy v televizi nic nebylo tak jsem to přepla na óčko a tořád se tam opakují jedny a ty samé písničky jako by tam neuměly dát nic jiného než Selenu Gomez nebo Lady Gaga.
A dost mě teda překvapilo to že nehrály Miley Cyrus nebo Justina Biebra nic proti nim nenám aby zase někdo neobviňoval,
ale mohly by si uvědomit že všichni pop atd neposlouchají nó tím že jednou zahrají Nightwish nebo Rammstein moc nikoho neohromí. Ale aspoň že dávají v neděly o půl noci Smršť kde se hraje tvrdší muzika ale když musím jít pak do školy tak to trochu nedomyslely pak že mám takové známky.
Ale zkousla sem to a začala díky tomu děkovat za to jakou hudbu doopravdy poslouchám jsem štastná když si pustím Hammerfall nebo Sabatony vede mě to k zamyšlení jak jsem kdysi mohla poslouchat Miley Cyrus nebo Avril Lavigne, teď mě to trošku šokuje jak jsem jen mohla tak moc přeskočit na něco tak tvrdého z obyčejného popu.
Ale všichni se měníme klidně se mi teď muže začít líbit Hip Hop ale v to silně pochybuju že se to stane a ti co poslouchají pop nebo ten hnus Hip Hop začnou poslouchat Metal nebo Punk, takové případy znám.


Takže otázka : je lepší Pop a hip hop nebo Rock a Metal?

Coreyho nové tetování

23. června 2011 v 21:09 | Arwen Jordison |  Slipknot
Na internet konečně prosákla Coreyho kompletní účast v pořadu NY Ink, kde si světoznámý zpěvák nechal před objektivy kamer na svém těle zvěčnit zesnulého baskytaristu Slipknot, Paula Graye
Konečně po nějaké té době sem dávám něco o skupině kterou tak miluju ♥Slipknot♥ a nejvíc ♥Joey Jordison♥
A tak sem musím dát ještě tuhle fotku kde mu to jako vždy sluší.Cyber (Goths)

22. června 2011 v 15:11 | Arwen Jordison |  Black art
Rozhodla jsem se dát na blog článek o Cyber a Goth protože tento styl moc nikdy nezná. A taky mě něco celkem dost naštvalo na krásná.cz jsem našla článek :Strašidelný Gothic styl! Šla bys do toho taky? pod nadpisem bylo dost zvláštní video kdy byly jako Goths ale taky i Cyber. Článek pokračoval podnadpisem
Gothic festival v Lipsku je v plném proudu! Vyparádila bys ses i ty černými síťovanými punčocháčemi, barevnými čočkami, cylindrem, nebo plynovou maskou?
pak nasledovaly fotky učastníků festivala a to mě teda dostalo samí Cyber připadalo mi že někteří lidi nedokážou poznat Cyber a Goth a to tyhle subkultury vlastně nemají nic společného.
Cyber :Je to subkultura,která v sobě pojí prvky industrial,raveové a klubové módy.Naproti klasickým goths mají její příznivci raději elektronickou taneční hudbu.
Hudba → Nelze cyber přiřadit jeden jediný žánr.těch žánrů tu bude trochu víc.Hudba,která by se sem dala zařadit,v sobě mísí napřílklad prvky futurepopu,trance 90. let,industrialu,EBM...ale i darkwave a goth.
Jako průkopníky "cyber hudby" a zakladatele futurepopu lze nazvat VNV Nation a
Apoptygma Berzerk.Je pravdou,že spousta kapel se jimi inspirovala až příliš a vzniklo tak několik "kopií" těchto legendárních kapel.
Cyber goths se často nebrání ani poslechu jiné elektronické hudby typu drum'n'bass,electro pop a jiné...

Cyber a gotika → Cyber a gotika jsou 2 věci a nemůžeme to slučovat.Porovnejte si třeba Specimen a Project Pitchfork - docela dost velký rozdíl.Ačkoliv jsem někde četla,že se vlastně zrodil z gotiky,dnes s ní zkrátka nemá moc co dělat (až na ten často užívaný název cyber gothic).
GOTH:

CYBER:


Magie živlů

21. června 2011 v 11:56 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison
"Magie"
Když někdo v mém okolí řekne magie taky si vybavím jméno Criss Angel proto že dělá největší a nejbláznivější triky a kouzla co jsem kdy viděla. A možná si vzpomínáte na Davida Copperfilda který je už dávno zapomenutý iluzionista ale já si na něj pořád pamatuju ale musím říct že to co dokáže Criss nikdy jiný nedokáže.
Magie živlů:

Magie živlů se zakládá na představě o existenci čtyř živlů, které prostupují materiálním vesmírem. Tyto elementy jsou často pokládány za základ veškerého fyzického stvoření...
Magie živlů se zakládá na představě o existenci čtyř živlů, které prostupují materiálním vesmírem. Tyto elementy jsou často pokládány za základ veškerého fyzického stvoření. Nejsou to žádné božstva, ale prazákladní síly nefyzického světa, čili vesmíru.

Dokážeme-li harmonicky spolupracovat s těmito čtyřmi živly, můžeme tyto živelné síly přimět, aby působily k našemu prospěchu. Magii živlů lze tedy označit za druh praktické magie, založené na schopnosti komunikovat se čtyřmi živelnými prasilami.

Tyto čtyři základní živly jsou spirituálními ekvivalenty fyzické hmoty Země, Vody, Ohně a Vzduchu. Často jsou zobrazeny jako symboly, např. na tarotech, ale i jiných kartách, oltářích, knihách, či jako rytiny na zdech.

V různých systémech rituální magie můžeme vidět snahu o mistrovské ovládnutí těchto živlů. Často jsou součástí iniciací a zasvěcení osob, které postupují magickou cestou. Také z lidských dlaní se dá rozpoznat, má-li dotyčná osoba již zmíněné schopnosti. Nic nikomu ale samo nespadne do klína a vždy se musíme velmi snažit a pracovat na sobě.
Tyto osoby by měly být schopny s pomocí čtyř živlů praktikovat magii, která se projeví ve fyzickém světě. Je nutno podotknout, že někteří lidé mají k praktikování úspěšné magii živlů přirozené sklony více rozvinuty, než jiní. Cítí, že jsou jiní a daří se jim ihned a jejich úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat. S takovými předpoklady jsou skvělými mágy, ovšem za předpokladu, že o svých schopnostech ví a rozvíjí je.

Synthetic Dreads

19. června 2011 v 11:20 | ArwenJordison |  make up atd..


Dita Von Teese

17. června 2011 v 16:35 | Arwen Jordison |  Goth Girls

Upíří žena z Mexika

16. června 2011 v 15:57 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison
..........................................................................................................................................................

Růžová

14. června 2011 v 11:32 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison
Mě se moc růžová nelíbí ale tyhle umělé dredy jsou fakt krásné.:)

Super článek:)

8. června 2011 v 20:37 | Arwen Jordison |  Justlin Jordison